8.A – Mgr. Jitka Korábová

Den Země 7.A a 6.A

Výlet na tři kříže

Dne 22.4.2016 se dvě třídy naší školy vydaly na mystické místo Tři kříže. V 8:30 hod. žáci odjížděli vlakem z LTM z dolního nádraží do Libochovan a potom šli pěšky směrem na Tři kříže. Žáky doprovázeli p.uč. Vaněk, p.uč. Krňák a pes Kuky. Když dorazili ke třem křížům, prozkoumali okolí, sehnali dříví a pak soutěžili o to, která třída rozdělá oheň rychleji. Vyhrála 7.A. Když obě třídy rozdělaly oheň, mohli si opéct buřty. Po opékání žáci uhasili oheň a vydali se pěšky zpět do Litoměřic stezkou podél řeky Labe. U koupaliště měli ve 14 hodin rozchod a mohli jít domů.

Všechny překvapilo, jak dlouhá cesta to byla. Počasí nám docela přálo a ze Tří křížů byl krásný výhled. Žákům se výlet líbil.

Světla Šandová 7.A.

Fotografie zde.

Ozdravný pobyt

Žáci IV.A a V.AB se od 16. do 20.června 2014 zúčastnili ozdravného pobytu ve SPOTRCENTRU v Jířetíně pod Jedlovou. Zažili mnoho legrace, navštívili hrad Tolštějn, Křížovou horu, Pohádkovou galerii, Hornické muzeum a Jedlovou horu – nejen rozhlednu, ale využili i nabídku Sportcentra Jedlová: lanovou dráhu, jízdu na kárách a obří houpačku.

 

Na fotografie a videa se můžete podívat ZDE

Informace pro rodiče

Ke stažení ZDE

Zachráněni ?!

Ve středu 9.října 2013 se žáci pátých tříd naší školy zúčastnili preventivního projektu „IZS, tvůj ochránce“. Šlo o to, aby žáci získali informace a zábavnou formou se poučili v oblasti činnosti složek integrovaného záchranného systému. Nezapomněli na jejich důležitost v každodenním životě. Jak to dopadlo, dokumentují přiložené fotografie.

5.A na Radobýlu

Fotogalerie ZDE

My jako třeťáci:)

Podívejte se ZDE