9.A – Mgr. Jana Veselá

Tablo

Fotogalerie ZDE

Výjezdní týden

Fotogalerie ZDE

Projekt „Hrajeme si tvořivě, tvoříme hravě“ školní rok 2012 – 2013

Spolupracovali jsme se ZŠ z Ružomberku pod vedením paní učitelky M. Grafové a se ZŠ Bruselská z Košic pod vedením paní učitelky E. Holečkové.

Celý školní rok jsme se na eTwinningu věnovali hrám, které jsme si prožili v místnosti a venku.

Uveřejňováním našich prací na internetu jsme se jim vzájemně učili.

Již hravě zvládáme prezentace v PowerPointu.

Zahráli jsme si slovenskou lidovou hru „Na smolu“ – „Na smůlu“ a dále hru „Ja sa volám“.

Zhlédli jsme zajímavé video, natočené paní učitelkou Grafovou o záchraně včeliček.

Potěšila nás také videokonference s dětmi z Ružomberku, na které jsme zhodnotili celou práci na projektu a zahráli si slovenskou lidovou hru „Na smolu“ – „Na smůlu“ a dále hru „Ja sa volám“. Děti ze Slovenska jsme naučili hrát

„ Evoluci“ a hru „ Opice, kachna, slon“. Nechyběl ani chat s ružomberskými dětmi, na který jsme se moc těšili.

 

Fotogalerie ZDE

Hrátky na ledě

Na bruslení docházíme přibližně jednou za 3 týdny. Účastní se jej žáci 3. – 5. ročníku. Nejdříve se vždy přezujeme v prostorné a hezké šatně. Pak jdeme na led. Nejprve se rozcvičíme a pak střídáme volné bruslení s mnoha soutěžemi. Například nás baví slalom mezi kužely, hra na babu apod. Učíme se také technice bruslení. Po ukončení bruslení si můžeme koupit nějakou dobrotu z automatu. Hrátky na ledě nás opravdu baví.

Dominik Horák

Fotogalerie ZDE

Den prevence

Na tento projektový den jsme se všichni těšili. Konal se 26. 10. 2012. První část byla věnována programu „Peer“ – bavila nás skupinová práce, poznávali jsme kladné a záporné vlastnosti lidí. Program vedly studentky ze střední školy. Poté nás navštívila paní Kofrová z Policie ČR. Ta nás upozornila na určitá rizika spojená s naším bezpečím. Přinesla s sebou spoustu obrázků a zaujala nás vyprávěním případů, které se opravdu staly.

Děti ze 3.A

Fotogalerie ZDE

My jako druháci:)

Podívejte se ZDE