7.A – Mgr. Pavla Pluhařová

Den Země

Fotografie zde

Ozdravný pobyt Jiřetín květen 2016

Fotografie 1. část zde

Fotografie 2. část zde

Fotografie 3. část zde

Fotografie 4. část zde

Fotografie 5. část zde

Fotografie 6. část zde

Výstava domácích mazlíčků

Fotogalerie zde

OZDRAVNÝ POBYT ŽÁKŮ 4. AB – JIŘETÍN POD JEDLOVOU 20.4. – 24.4. 2015

Žáci IV.AB se od 20.-24. dubna 2015 zúčastnili ozdravného pobytu ve SPORTCENTRU v Jířetíně pod Jedlovou. Zažili mnoho legrace, navštívili Křížovou horu, Pohádkovou výstavu starých řemesel, kde si vyrobili krásné sluníčko. Také si prohlédli Štolu sv. Jana Evangelisty, kde se dobývalo stříbro, měď a jiné kovy. Nejnáročnější výlet byl výstup na Jedlovou horu. Zde děti navíc vyšlapali na rozhlednu a hlavně využili  nabídku Sportcentra Jedlová: lanovou dráhu, jízdu na kárách a obří houpačku.

 

Fotogalerie ZDE

Video ZDE

DĚTI ZE IV.AB ZŠ NA VALECH V MUZEU NA VÝSTAVĚ – LITOMĚŘICKO NA MAPÁCH

V pátek 19. 9. si čtvrťáci zpestřili výuku vlastivědy a navštívili litoměřické muzeum, kde právě probíhá výstava Litoměřicko na mapách. Děti si prohlédly historické mapy, dozvěděly se o způsobu tvoření map v minulosti, vyzkoušely si práci se současnými mapami a prověřily si znalosti získané ve škole. Určitě si zaslouží pochvalu, bylo znát, že práce učitelek ve škole rozhodně zanechala stopy a vědomosti dětí ocenila i paní lektorka.

Děkujeme tímto týmu pracovníků muzea za pěknou a poučnou přednášku.

Za ZŠ Na Valech Irena Loulová

 

Fotogaleire ZDE

Pasování na rytíře

Fotogalerie ZDE

Setkání s ilustrátorem Jiřím Fixlem

Fotogalerie ZDE

Jak jsme nacvičovali pohádku Koblížek

Fotogalerie ZDE

Den dětí

Fotogalerie ZDE

Škola v přírodě – Kytlice

Fotogalerie ZDE

Den mazlíčků

V pátek 27. 6. jsme se šly s dětmi  podívat na školní výstavu domácích mazlíčků. Mohly jsme si pochovat králíky, křečky, morčata, kočky ,pohladit pejsky, andulky a další zvířátka. Vítězem se stalo  malé koťátko.

 

Fotogalerie ZDE

DEN ZVÍŘAT NA STŘELECKÉM OSTROVĚ

Děti z 1.A, přípravné třídy a 2.A podpořily sbírku vysloužilých mobilů a tím finančně přispěly na ochranu  afrických goril. Soutěž mezi školami nakonec vyhrály a odnesly si cenu – nový fotoaparát a přírodovědnou hru pro všechny. Kromě toho strávily příjemné dopoledne se soutěžemi, se zvířátky a viděly perfektně vycvičené policejní psy. Všichni se dobře bavili i při hrách s padákem.

Fotogalerie ZDE

My jako prvňáci:)

Podívejte se ZDE