Žáci ZŠ Na Valech opět pomáhají

Kdo sleduje dění na naší škole, ví, že dobročinnost a pomoc potřebným není našim žákům cizí. Pravidelně se zapojují se do akcí na podporu litoměřického Hospice, Psího domova v Řepnici, potěšili seniory jako „Ježíškova vnoučata“, finančně podpořili několik zdravotně znevýhodněným dětí, pomáhají při jarním úklidu města…

Posledním dobročinným projektem se stala akce na podporu SOZLit – Spolku na ochranu zvířat Litoměřicko.

Do „Týdne vratných lahví“ se zapojily všechny třídy 1. stupně. Žáci i učitelé přinášeli kromě zpeněžitelných lahví i krmivo a pamlsky pro opuštěné a nemocné kočičky, které jsou v péči zmíněného spolku.

Děkujeme všem, kteří nechtějí být lhostejní a pomáhají s námi. Jistě bude ještě plno příležitostí.

Za organizátory projektů ZŠ Na Valech Litoměřice Mgr. Lenka Čermáková