Ohlédnutí za vánočním jarmarkem

VÁNOČNÍ TĚŠENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY NA VALECH

 

Vánoční atmosféru Litoměřic i letos podpořila Základní škola Na Valech. Již tradičně pořádala vystoupení žáků a učitelů – Zpívání na schodech a následně vánoční jarmark. Koledy zazněly nejen ve sváteční podvečer, ale i při dopolední zkoušce. Kolemjdoucí se zastavili a potěšeni pohledem na zástup zpívajících dětí se ke zpěvu přidávali. Potlesk od malých dětí ze školek žáky určitě povzbudil.

Následný vánoční jarmark byl především setkáním dětí, rodičů a učitelů. Rodiče měli opět možnost obdivovat šikovnost jejich ratolestí a fantazii pedagogů, kteří každoročně přijdou s novými nápady vánočního tvoření. Jarmareční měna se vesele točila. Výtěžek zčásti pokryje vstupní náklady na tvoření, další částkou opět přispějeme Psímu domovu Řepnice na krmivo a očkování. O zbylé částce budou spolurozhodovat zvolení zástupci z řad žáků v lednové diskuzi s vedením školy.

Všem patří velký dík – nejen žákům a učitelům, ale především rodičům, prarodičům a hostům, kteří podporují jejich děti i naši školu. Přejeme klidné vánoční svátky a v novém roce hlavně zdraví, spokojenost a pohodu. Děkujeme za projevovanou přízeň a těšíme se na další společná setkání.

Za kolektiv učitelů Mgr. Irena Loulová

Fotografie