Valíkovo odpoledne

Valíkovo odpoledne aneb „Ahoj školo!“

Každoročně pořádáme několik akcí nejen pro žáky školy, ale i pro jejich rodiče. Jednou z nejoblíbenějších je právě Valíkovo odpoledne – červnové zábavné odpoledne na školní zahradě. Kromě vystoupení dětí jsou připraveny tvořivé dílničky, grilování, malování na obličej, prezentace projektů a zájmových kroužků ŠD a v neposlední řadě sportovní rodinný pětiboj. Vysoké letní teploty děti ani rodiče neodradily, a tak si po skvělých výkonech se švihadlem, obručemi, míčem, v běhu nebo v hodu zasloužili diplomy i drobné ceny. Žáci pátých tříd měli možnost rozloučit se s 1. stupněm a jejich taneční kreace se všem líbily.

Strávili jsme společně příjemné chvíle a těšíme se na další podobná setkání v příštím školním roce.

Za organizátory akce Mgr. Lenka Čermáková, ZŠ Na Valech, Litoměřice

Fotografie zde