Náš výlet do Pekla u České Lípy

Tohoto výletu se v květnu účastnily třídy 3.A a 3.B. Když jsme šli na horní vlakové nádraží, myslel jsem si, že je po výletě, protože hodně pršelo. Ale ono to bylo nakonec jinak. Jak? Cestou tam již přestalo úplně pršet a my jsme se všichni na výlet moc těšili.

Vystoupili jsme v Zahrádkách u České Lípy a vydali se podél silnice za sebou jak mravenci.

Pak jsme se ocitli v pěkné krajině a když jsme vešli do lesa, byl to nádherný pocit. Hezky tam šuměla voda, ale to není zdaleka všechno. Byly tam veliké pískovcové skály, spadlé stromy přes cestu a klády ve vodě, které připomínaly krokodýly. Procházeli jsme po lávce a pod námi tekl Robečský potok.

Také jsme si trochu zasoutěžili a viděli kozičky na farmě, které jsme mohli nakrmit.

Výlet se mi moc líbil.                                                                                                                    Matěj Vojtěch 3.B

Naše fotografie